Перевести страницу

И. П. Шилов. Биографическая справка.

Шилов Іван Петрович, директор, голова правління колективного підприємства «Білоцерківхлібопродукт».
Дата народження — 14 червня 1956 р.
Освіта — вища, закінчив Одеський технологічний інститут холодильної промисловості.
Громадська діяльність — член Білоцерківського міськвиконкому, депутат Київської обласної ради, президент Лігі підприємців Білоцерківщини.
Трудовий шлях:
Після закінчення Терезінської середньої школи Білоцерківського району, в 1973 році вступив до Одеського технологічного інституту холодильної промисловості. Навчання поєднував із роботою лаборанта на науковій кафедрі. В 1978 році отримав диплом з відзнакою та спеціальність інженера-механіка.
Трудова діяльность розпочалась на ВО «Шин і ГТВ» м. Біла Церква на посаді інженера-конструктора. З 1979 по 1984 рік, працював секретарем комітету комсомолу об’єднання «Шин і ГТВ», а згодом другим, першим секретарем міськкому комсомолу.
В 1984 році призначений на посаду заступника директора, а в 1985 — директором Білоцерківського комбінату хлібопродуктів.
В 1994 році загальними зборами власників колективного підприємства «Білоцерківхлібопродукт» обраний головою правління. В 1999, 2004 та 2009 роках колектив знову довірив Івану Петровичу цю відповідальну посаду.
Трудова діяльність Івана петровича не залишалася поза увагою білоцерківців.
 І.П Шилов одинадцять років очолює засновану ним Лігу підприємців Білоцерківщини, п’яту каденцію є членом міськвиконкому, в 2010 році вдруге був обраний депутатом Київської обласної Ради. Є членом колегії Державної податкової служби Київської області. Активно займається спонсорскою і благодійною діяльностю. За 2009 -2010 роки підприємством, під керівництвом І.П.Шилова, було надано благодійної допомоги на суму 215 тис. грн., яка спрямована на підтримку хворих дітей, сиріт, розвиток закладів освіти та здоров’я, на підтримку українських спортсменів. Вагомий особистий внесок зроблено по виконанню міської програми «Турбота» — особливо у відношенні інвалідів, багатодітних, малозабезпечених сімей.

Багато з того, що є зараз в Україні, вперше було впроваджено саме тут під керівництвом Івана Петровича :
- вперше в Україні, вдруге в СРСР, встановлене комплектне борошномельне обладнання швейцарської фірми Бюлер;
- вперше в Україні автоматизовано борошномельний процес;
- вперше в Україні в співпраці з українськими вченими впровадженно унікальну технологію переробки зародку пшениці в дієтичні добавки «Олія», «Глюкорн», «Шрот»;
- вперше в Україні переведено котельню, що виробляє промисловий пар, з природного газу на непридатні відходи виробництва крупи — гречану лузку;
- «Білоцерківхлібопродукт» — єдине підприємство, що готує працівників абсолютно усіх спеціальностей для споріднених підприємств системи хлібопродуктів всієї України.
КП «Білоцерківхлібопродукт» першим на Київщині розпочало інвестування сільськогосподарських підприємств Білоцерківщини, ставши співзасновником агрофірм «Дім» (с.Дрозди) та «Левада» (с.Храпачі) та проінвестувавши в їх розвиток більше 10 мльн.грн. Це дало змогу вирішити питання забезпечення підприємства зерном пшениці та гречки.
Завдякі саме такому ставленню, якість продукціїї постійно відповідає світовим стандартам, і навіть їх перевищує.Продукція підприємства отримала саму високу оцінку по якості та Міжнародний приз «За якість», диплом лауреата загальноукраїнського конкурсу «Вища проба». Продукція КП «Білоцерківхлібопродукт» відома не лише в Україні, а й в Росії, Казахстані, США, Німеччіні, Канаді, Грузії, Молдові та інших країнах.

За досягнуті успіхі в розвитку сільськогосподарського виробництва та продовольства Указом Президента України в 1999 році Шилову Івану Петровичу присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України».
31 серпня 2004 р. Президент України своїм Указом за значний особистий внесок у соціально-економічний і культурний розвиток України, вагомі досягнення у професійній діяльності, багаторічну сумлінну працю нагородив Шилова Івана Петровича орденом «За заслуги» 3 ступеня, 15 листопада 2012 року — орденом «За заслуги» 2 ступеня.
Шилов Іван Петрович є лауреатом відкритого рейтингу «Золота фортуна». За особистий внесок в оздоровлення економіки України нагороджений Міжнародною нагородою «Золотий Меркурій».